Programma

Zaterdag 10 maart 2018
Tijd Podium1:  "EETCAFÉ TRATTORIA" Tijd Podium2:  "PEELZAAL"
10:55 Opening door Hans Hoppzak, voorzitter Stg SingChallenge    
11:00 HUÛR ÔS OET GRUBBEVORS – GRUBBENVORST    
    11:15 ZANGGROEP CASCADE – EINDHOVEN
11:30 SHANTYGROEP AAN PAOL 60 – NEDERWEERT    
    11:50 FOREVER YOUNG COLLECTIEF VENLO – VENLO
12:15 DIASHANTLAPPENKOOR VENLO – VENLO    
    12:25 VOCAL GROUP HAPPY SOUND – HEGELSOM
12:50 DE HOOLTER KORHANEN – HOLTEN    
    13:10 SCHOËN LUUJ – VENLO
13:50 ZANGGROEP CASCADE – EINDHOVEN    
    13:55 HUÛR ÔS OET GRUBBEVORS -GRUBBENVORST
       
14:25 SCHELDELOODSENKOOR – VLISSINGEN 14:25 SHANTYGROEP AAN PAOL 60 – NEDERWEERT
       
    15:10 DIASHANTLAPPENKOOR VENLO – VENLO
15:15 FOREVER YOUNG COLLECTIEF VENLO – VENLO    
    15:45 FOLKKOOR ROLLINGHOME – SNEEK
16:00 ALMELO'S VISCHWIJVENKOOR DE SCHELLEVISSEN – ALMELO    
    16:30 POPKOOR FOREVER YOUNG – SOMEREN
16:40 DE SJANELLEKES – VENRAY    
    17:15 ALMELO'S VISCHWIJVENKOOR DE SCHELLEVISSEN – ALMELO
17:30 FOLKKOOR ROLLINGHOME – SNEEK    
    17:45 SCHELDELOODSENKOOR – VLISSINGEN
18:30 POPKOOR FOREVER YOUNG – SOMEREN    
    18:30 DE SJANELLEKES – VENRAY
19:15 SHANTYGROEP DE MAASHAVE – GRUBBENVORST 19:15 Einde optredens in de Peelzaal!
  INCL. SING ALONG (aanwezige koren + publiek)    
20:00 Einde optredens in de PLAZA!    
20:00       Aansluitend feestavond met Feestband "MARKANT"
           
Zondag 11 maart 2018
Tijd Podium1:  "EETCAFÉ TRATTORIA" Tijd Podium2:  "PEELZAAL"
11:00 FOLKKOOR ROLLINGHOME – SNEEK    
    11:15 VENLOOS OPERETTE GEZELSCHAP – VENLO
11:35 AODEMNOET – KESSEL    
    11:50 DE GEZELLIGE NOTEN – HERPEN
12:20 SCHELDELOODSENKOOR – VLISSINGEN    
    12:30 VOCALGROUP HOOR'S – HORST
13:05 ALMELO'S VISCHWIJVENKOOR DE SCHELLEVISSEN – ALMELO    
    13:15 VISSERSVROUWENKOOR DE WALNOTEN – NUENEN
13:40 MANNENKOOR DIE SEVENSANGHERS – SEVENUM    
    13:50 POPKOOR PRESTIGE EINDHOVEN – EINDHOVEN
14:30 VOCALGROUP HOOR'S – HORST    
    14:40 GRUBBENVORSTER MANNENKOOR – GRUBBENVORST
       
    15:15 VENLOOS OPERETTE GEZELSCHAP – VENLO
15:20 VISSERSVROUWENKOOR DE WALNOTEN – NUENEN    
    15:50 DE GEZELLIGE NOTEN – HERPEN
16:10 POPKOOR PRESTIGE EINDHOVEN – EINDHOVEN    
    16:35 GRUBBENVORSTER MANNENKOOR – GRUBBENVORST
17:10 SHANTYGROEP DE MAASHAVE – GRUBBENVORST    
    17:10 Einde optredens in de Peelzaal
18:00 Einde festival!    

 

Let op!        
Ook dit jaar neemt er een groot aantal koren (24) deel aan het Sing Challenge Festival.        
Door dit grote aantal zijn we genoodzaakt de "bruto" tijd, die ieder koor heeft, strak te handhaven.        
Zorg, dat alle inpluggegevens tijdig bekend zijn, zodat snel gewisseld kan worden.        
Alleen op deze manier is de "netto" zangtijd het langst.