Programma 2022

Zaterdag 19 maart 2022 (versie 20 oktober 2021)
Tijd Podium1:  "PLAZA" Tijd Podium2:  "PEELZAAL"
10:30 Opening door Hans Hoppzak, voorzitter Stg SingChallenge    
10:35 Shantykoor de Klotvaarders – Deurne    
    10:45 Huûr Ôs oet Grubbevors – Grubbenvorst
11:10 Mannenkoor die Sevensanghers – Sevenum    
    11:15 't Heijdse Vismaatjeskoor – Ter Heijde aan Zee
11:40 Zeemanskoor De Torren – Lisse    
    12:00 Smartlappenkoor Van Heure Zinge – Vierlingsbeek
12:25 Vocalgroup Update – Vriezenveen    
    12:30 Vissersvrouwenkoor de Schellevissen – Almelo
12:55 Zeemanskoor de Skúmkoppen – Harlingen    
    13:05 The Frisian Harmonizers – Leeuwarden
13:35 Shantykoor de Ijsselboei – Brummen    
    13:35 Shantykoor Albatros – Rotterdam
14:10 Theaterkoor VOG – Venlo    
    14:10 Tieners van Toen – Eindhoven
14:40 Huûr Ôs oet Grubbevors – Grubbenvorst    
    14:40 Shantykoor de Klotvaarders – Deurne
15:10 Forever Young Collectief – Venlo    
    15:15 Mannenkoor die Sevensanghers – Sevenum
15:45 Smartlappenkoor Van Heure Zinge – Vierlingsbeek    
    15:45 Zeemanskoor De Torren – Lisse
16:15 Vissersvrouwenkoor de Schellevissen – Almelo    
    16:30 Vocalgroup Update – Vriezenveen
16:50 't Heijdse Vismaatjeskoor – Ter Heijde aan Zee    
    17:00 Shantykoor de Ijsselboei – Brummen
17:35 The Frisian Harmonizers – Leeuwarden    
    17:35 Forever Young Collectief – Venlo
18:05 Shantykoor Albatros – Rotterdam    
    18:10 Zeemanskoor de Skúmkoppen – Harlingen
18:40 Tieners van Toen – Eindhoven    
    18:50 Theaterkoor VOG – Venlo
19:10 Shantygroep de Maashave – Grubbenvorst    
       incl. een Sing Along met aanwezige koren + publiek    
20:00 Einde optredens in de Plaza! 19:20 Einde optredens in de Peelzaal!
20:00   Aansluitend feestavond met Feestband marKant
           
Zondag 20 maart 2022
Tijd Podium1:  "PLAZA" Tijd Podium2:  "PEELZAAL"
10:30 Mannenzanggroep Bon Apart – Beringe    
    10:45 Doeën Beejein – Venlo
11:15 Zeemanskoor de Skúmkoppen – Harlingen    
    11:15 Zanggroep In Between – Asten
11:45 Gemengd koor Beesel – Beesel    
    12:00 Popkoor Prestige – Eindhoven
12:20 Shantykoor Albatros – Rotterdam    
    12:35 Zangvereniging Egelsheim – Hegelsom
12:50 Zanggroep METalleMAN – Horst    
    13:10 Shantygroep Aan Paol 60 – Nederweert
13:25 Zeemanskoor HaveNLoos – Uden    
    13:45 Popkoor Sprightly – Uden
13:55 Vocalgroep Ringfield – Belfeld    
    14:30 Shantykoor de Ijsselboei – Brummen
14:40 Popkoor Prestige – Eindhoven    
    15:00 Gemengd koor Beesel – Beesel
15:15 Vocal Group Happy Sound – Hegelsom    
    15:35 Zanggroep Vocus – Weert
15:50 Shantygroep Aan Paol 60 – Nederweert    
    16:05 GroeningsKoor – Groeningen
16:25 Popkoor Sprightly – Uden    
    16:45 Zeemanskoor HaveNLoos – Uden
17:10 Shantygroep de Maashave – Grubbenvorst    
    17:10 Einde optredens in de Peelzaal!
18:00 Einde festival!    

Let op!
Ook dit jaar neemt er een groot aantal koren (30) deel aan het Sing Challenge Festival. Door dit grote aantal zijn we genoodzaakt de "bruto" tijd, die ieder koor heeft, strak te handhaven. Zorg, dat alle inpluggegevens tijdig bekend zijn, zodat snel gewisseld kan worden en zorg zelf voor een goede voorbereiding. Alleen op deze manier is de "netto" zangtijd het langst.