Programma 2020

Zaterdag 14 maart 2020 (versie 6 maart 2020)
Tijd Podium1:  "PLAZA" Tijd Podium2:  "PEELZAAL"
11:00 Opening door Hans Hoppzak, voorzitter Stg SingChallenge    
11:05 Shantykoor de Klotvaarders – Deurne    
    11:15 Huûr Ôs oet Grubbevors – Grubbenvorst
11:55 Popkoor Sprightly – Uden    
    11:55 Vocalgroep Brits – Maasbree
       
    12:30 Shantykoor de Ijsselboei – Brummen
12:50 't Heijdse Vismaatjeskoor – Ter Heijde aan Zee    
    13:15 Tieners van Toen – Eindhoven
13:40 Vissersvrouwenkoor de Schellevissen – Almelo    
    14:00 Scheldeloodsenkoor – Vlissingen
14:25 Gemengd koor Beesel – Beesel    
    14:45 Shantykoor de Klotvaarders – Deurne
15:15 Huûr Ôs oet Grubbevors – Grubbenvorst    
    15:30 Grubbenvorster Mannenkoor – Grubbenvorst
16:00 Zanggroep METalleMAN – Horst    
    16:00 Popkoor Sprightly – Uden
16:45 Shantykoor de Ijsselboei – Brummen    
    16:45 't Heijdse Vismaatjeskoor – Ter Heijde aan Zee
17:30 Tieners van Toen – Eindhoven    
    17:30 Zanggroep In Between – Asten
18:15 Scheldeloodsenkoor – Vlissingen    
    18:15 Vissersvrouwenkoor de Schellevissen – Almelo
19:00 Shantygroep de Maashave – Grubbenvorst 19:00 Einde optredens in de Peelzaal!
          incl. een Sing Along met aanwezige koren + publiek    
20:00 Einde optredens in de Plaza!    
20:00      Aansluitend feestavond met Feestband marKant
           
Zondag 15 maart 2020
Tijd Podium1:  "PLAZA" Tijd Podium2:  "PEELZAAL"
11:00 Scheldeloodsenkoor – Vlissingen    
    11:15 Zang- en Theatergroep Oker – Overloon
11:35 Zanggroep Vocus – Weert    
    11:55 Schoën Luuj – Venlo
12:15 Zanggroep Young Forever – Nederweert-Eind    
    12:35 Popkoor Prestige Eindhoven
13:00 Vissersvrouwenkoor de Schellevissen – Almelo    
    13:20 Sing Along Singers – Reuver
13:35 Zang- en Theatergroep Oker – Overloon    
    14:00 Forever Young Collectief Venlo
14:20 Popkoor Bravoure – Velden    
    14:40 Schoën Luuj – Venlo
15:05 Popkoor Prestige Eindhoven    
    15:20 Shantykoor de Ijsselboei – Brummen
       
15:50 Sing Along Singers – Reuver 15:50 Doeën Beejein – Venlo
       
16:30 Forever Young Collectief Venlo 16:30 Animo Happy Voices – Belfeld
       
17:10 Shantygroep de Maashave – Grubbenvorst 17:10 Einde optredens in de Peelzaal!
       
18:00 Einde festival!    

Let op!
Ook dit jaar neemt er een groot aantal koren (24) deel aan het Sing Challenge Festival.
Door dit grote aantal zijn we genoodzaakt de "bruto" tijd, die ieder koor heeft, strak te handhaven.
Zorg, dat alle inpluggegevens tijdig bekend zijn, zodat snel gewisseld kan worden.
Alleen op deze manier is de "netto" zangtijd het langst.